Przeglądy

Żelki - słodycze na wesoło - przegląd produktów (ceny)

Dzieci lubią żelki za ich kształty oraz za fakt, że są słodkie. My lubimy żelki ponieważ mają mało kalorii, są stosunkowo tanie, a jeśli zawierają naturalne soki owocowe oraz wyprodukowano je bez dodatku sztucznych barwników, mogą...

Poznaj symbole na metkach - Zakupologicy dbają o ubrania

To zakupologiczne poznać znaczenie poszczególnych symboli i dostosować postępowanie do wytycznych z metki. Nasze ubrania będą bezpieczne.

Rękawiczki do 100 zł - zobacz zanim zmarzniesz

Chronią przed zimnem, mogą być jednak bardzo ważnym elementem stylizacji. Skórzane i zamszowe, z polaru lub z włóczki, do wyboru do koloru.

Czekolada - smak zdrowia

Rzadko zdarza się, że coś jest równocześnie zdrowe i smaczne. Czekolada jest wyjątkiem! Zobaczmy co proponują producenci.

Nowa kolekcja Deichmann - buty na każdy trend

Kolekcja butów Deichmann jest aktualna i kompleksowa. Projektanci zaproponowali modele stanowiące odpowiedź na każdy z aktualnych trendów.

Oliwki dla niemowląt - wybieramy pierwszy kosmetyk

Oliwka to bardzo często pierwszy kosmetyk, z którym styka się skóra naszego dziecka. Wybieramy oliwkę głównie ze względu na szeroką gamę zastosowań. Oliwka służy do skutecznego nawilżania skóry dziecka, która w pierwszych miesiącach...

Ciesz się latem - wybierz klapki

Trwa moda na klapki. Możemy wybrać ten typ obuwia w wielu osłonach – eleganckie na wieczór oraz w wersji codziennej i minimalistycznej czyli popularne japonki.

Rodzaje sałat - graj w zielone, wygraj zdrowie

Mamy swoje ulubione gatunki sałat, z powodzeniem hodujemy je na działkach i ogrodach. Niegdyś ich pojawienie się w sklepach lub bazarach oznaczało zbliżanie się wiosny - dziś większość gatunków możemy znaleźć w sklepach okrągły rok....

[1]      «      11      12      13      14      15      16      17      18      19      20      21   

« Powrót

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS