Zdrowie i Uroda

Jak kupować perfumy - poradnik Zakupologika

W okresie przedświątecznym wzrasta ilość sprzedawanych perfum – to elegancki prezent, jednakże, dość kosztowny, należy więc przystąpić do zakupu należycie przygotowanym. Co musimy wiedzieć?

Jak dbać o skórę latem

ABC letniej pielęgnacji skóry. Bądźcie piękni i bezpieczni.

Przytnij komara - skutecznie – sprawdzone sposoby na komary

Przyroda dąży do stanu równowagi, zatem, aby nie było nam za dobrze podczas urokliwych letnich wieczorów nad wodą czy wesołych biesiad z przyjaciółmi towarzyszą nam komary, zaciekle i wytrwale próbując zepsuć nam zabawę. W tym roku im...

Malujemy usta - rady i produkty

Makijaż ust ma ogromny wpływ na wygląd całej twarzy – jedna chwila i możemy uzyskać subtelny lub mocny efekt. Jak dobrać właściwy kolor i których produktów używać – zapraszamy do lektury.

I Polak – bądź bezpieczny poza krajem

Zabierasz smartfon lub tablet na wakacje? Pamiętaj, by zainstalować na nich aplikację „iPolak” Dzięki niej podróż będzie bardziej bezpieczna.

Odyseusz na wakacje – jedź i wracaj bezpiecznie

Wymarzone wakacje? Beztroskie i ...bezpieczne. Daj sobie pomóc w razie kłopotów. Dzięki serwisowi „Odyseusz”, można - w razie niebezpiecznych sytuacji - w prosty sposób zlokalizować Polaków w każdym zakątku świata. Bezpłatna...

Ćwicz bezpiecznie w domu – przyrządy do ćwiczeń pod lupą

Domowy sprzęt treningowy to m. in. ławy do ćwiczeń, rowery stacjonarne, bieżnie i stepery. Na co zwrócić uwagę kupując tego typu produkty?

Nude nie jest nudny

Jak zrobić makijaż tak, aby nie było go widać, a twarz stała się pełna blasku i witalności. Oto nasze rady.

Oliwia z oliwek dla … urody

Zdarza się, że natura oferuje nam dar tak wspaniały, że nie możemy się nim nacieszyć. Taka jest oliwa z oliwek – wymyślamy dla niej coraz to nowe zastosowania i ku naszemu zdumieniu sprawdza się w nich znakomicie. Dziś oliwa z oliwek nie...

Uwaga, odblask to nie gadżet. Jak kupić bezpieczne odblaski.

Tylko co dziesiąty odblask spełnia wymagania – wynika z kontroli Inspekcji Handlowej. Przedsiębiorcy i konsumenci nie odróżniają ich od gadżetów, które nie zwiększają bezpieczeństwa na drodze.

1      2      3      4      5      6      7      8      9      10      11      »      

« Powrót

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS