zdrowa skóra

Jak dbać o skórę latem

ABC letniej pielęgnacji skóry. Bądźcie piękni i bezpieczni.

Skóra i włosy – jak przetrwać zimę w dobrej kondycji?

Niskie temperatury, ostry wiatr i mróz, a do tego duże skoki temperatur, gdy z zimna wchodzimy do ogrzewanych wnętrz. To naprawdę ciężkie warunki dla skóry i włosów. Oto kilka prostych rad, jak poradzić sobie zimą.

Oczyszczanie twarzy bez tajemnic

Oczyszczanie i tonizacja skóry powinny być naszym codziennym rytuałem. Oczyszczona skóra oddycha, regeneruje się i skuteczniej wchłania odżywcze składniki kremów. Sprawdźcie czy wiecie jak prawidłowo zadbać o skórę twarzy.

Filtry przeciwsłoneczne – poradnik Zakupologika

Zakupologicy kochają słońce w sposób rozsądny – cieszą się nim nie zapominając o jego szkodliwości Bezpieczeństwo zapewnią nam filtry przeciwsłoneczne zawarte w kosmetykach. Dowiedzcie się o nich więcej.

Emolienty - pielęgnacja skóry dziecka

Skóra noworodków, niemowląt i małych dzieci wymaga specjalnego traktowania zarówno w zakresie sposobu pielęgnacji jak i użytych do tego środków. Właściwie dbając o skórę dziecka możemy je ochronić przed chorobami lub znacznie...

Problemy ze skórą – czy winna jest wątroba?

Wątroba jest najbardziej złożonym i największym narządem wewnętrznym organizmu. Jest jego "fabryką metaboliczną". Na ogół wiemy, że odpowiada za metabolizm tłuszczów i usuwa z organizmu szkodliwe substancje. Nie zdajemy sobie jednak...

Jak dbać o skórę – zacznij od menu!

Nawet najdroższe kosmetyki nie wystarczą jeżeli nie dostarczamy organizmowi właściwych ilości odpowiednich produktów. Swój program pielęgnacji skóry zacznij od zmian w codziennym menu – to pyszne i zakupologiczne zarazem.

« Powrót

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS