Steve Madden już tej wiosny w Polsce

Mężczyzna, który nosi wiele czapek i butów! Trudno go opisać jednym słowem: przedsiębiorca, wielokrotnie nagradzany projektant, rekin biznesu, a jednocześnie człowiek ciepły i rodzinny. Systematycznie pracował na kolejne sukcesy, zawsze pamiętając o swoich skromnych początkach i pierwszych klientach. W efekcie zyskał miliony fanów na całym świecie. Wkrótce jego projekty będą dostępne również w Polsce.Przez wielu uważany za największego projektanta obuwia XXI wieku. Madden intuicyjnie przewiduje co  wkrótce będzie „hot” i co będzie budzić ekscytację tłumu. Swoje wizje przekłada na  kolekcje, które błyskawicznie stają się prawdziwym hitem.

Inspiruje go rock and roll, który łączy z miejskim klimatem i nutą seksapilu. Steve tworzy buty innowacyjne, zabawne, czasem dzikie, ale zawsze szykowne. Od 20 lat nieustannie zaskakuje, zachwyca i szokuje. Niektóre modele butów nazywane są już kultowymi. A te z początku budzące kontrowersje, szybko okazywały się  hitem sprzedaży.

W 1990 roku mając zaledwie 1100 dolarów na koncie i bezcenny talent do  przewidywania trendów, Madden skupił całą swoją twórczą energię na wyprodukowaniu w fabryce w Queens modeli butów, które szybko wyznaczyły trendy na kolejne sezony.  Jego projekty były nowatorskie i jednocześnie świetnie się sprzedawały. Wieść o oryginalnym projektancie z Queens błyskawicznie obiegła ulice Nowego Jorku  To właśnie wtedy „amerykański sen” Steve'a stał się rzeczywistością. Narodziła się marka Steve Madden.

Zainspirowany butami noszonymi przez jego ulubione gwiazdy glam rocka z lat 70-tych , wyprodukował nowatorski model butów na platformie, który stał się początkiem nowego trendu. Jego biegłość w prognozowaniu trendów wypchnęła go na szczyt.

Steve Madden i muzyka - połączenie mody i muzyki jest podstawą  marki. Podobnie jak w przypadku mody i projektowania, Madden ma dar do odkrywania młodych, talentów, który doprowadził do stworzenia zintegrowanej platformy marketingowej  Steve Madden Music – promującej artystów poprzez wiele kanałów dotarcia m.in. media i występy na żywo. Madden pracował z wielkimi gwiazdami zanim usłyszał o nich cały świat np. Lady Gaga, Katy Perry, Ellie Goulding, Emeli Sande, Paloma Faith, Jason Derulo, Katy B.


Podziel się tekstem ze znajomymi:

« Powrót

Zobacz również

Jak kupować perfumy - poradnik Zakupologika

W okresie przedświątecznym wzrasta ilość sprzedawanych perfum – to elegancki prezent, jednakże, dość...

Jak dbać o skórę latem

ABC letniej pielęgnacji skóry. Bądźcie piękni i bezpieczni.

KOMENTARZE

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS