Sieci i galerie handlowe

Giermasz 2014 – zapoluj na gierkę

Tegorocznym partnerem Giermaszu - wyprzedaży gier organizowanej co roku przez firmę CDP - jest sieć dyskontów Biedronka. Giermasz będzie trwać od 10 do 23 lutego.

Utraciłeś kartę? Dzwoń pod numer 828 828 828

Jeden, wspólny numer do zastrzegania kart płatniczych już działa. Klienci banków, którzy utracą swój kartę mogą ją zablokować dzwoniąc pod 828 828 828. Numer działa przez całą dobę, zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Pizza Hut-Festiwal Pizzy powrócił!

Zapraszamy na pyszną zabawę na Festiwalu Pizzy w Pizza Hut! Już teraz możesz odkryć wszystkie smaki serwowanej przez nas pizzy – bez żadnych ograniczeń, kawałek po kawałku!

Otwiera się ….Czerwona Torebka

Nowa marka na polskim rynku sieci ogólnospożywczych. Czy unikalna koncepcja sprzedaży dyskontu Czerwona Torebka ma szanse powodzenia? Przeczytajcie.

Lipton zagra z Orkiestrą

W tym roku marka Lipton wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W sklepach w całej Polsce można kupić limitowaną edycję herbaty Lipton Yellow Label w specjalnym opakowaniu zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka. Część dochodu ze...

Wyskocz do Soczi z Piotrkiem Żyłą – konkurs Samsung

„Jak będziesz dopingować polskich Olimpijczyków?” – zakup smartfonu Samsung oraz pomysłowa odpowiedź na to pytanie pozwolą zrealizować marzenia o obejrzeniu XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 na żywo.

Pluszaki IKEA pomagają dzieciom – audiobook z bajkami gwiazd

Nie za górami, nie za lasami i całkiem nie tak dawno temu Jolanta Kwaśniewska, Małgorzata Foremniak, zespół Myslovitz i blisko trzydzieści polskich gwiazd filmu, muzyki i sportu napisało oraz nagrało bajki o niezwykłych bohaterach. Dziś, 6...

Świąteczna gazetki Biedronka – pomysły, prezenty, przysmaki

W sklepach sieci Biedronka jest już dostępna oferta świąteczna. Znalazły się w niej zabawki edukacyjne i licencyjne, galanteria, tekstylia, kosmetyki oraz sprzęt elektroniczny. Obecne są również artykuły dekoracyjne i produkty do...

Dzień Darmowej Dostawy 2013 – kupuj taniej na święta

W tegorocznym Dniu Darmowej Dostawy zdecydowało się wziąć udział prawie 2500 e-sklepów. Ofertę pogrupowano w intuicyjne kategorie, jest ich 30 - od broni poprzez odzież, artykuły dla dzieci delikatesy aż po wyposażenie domu.

Zakupologiku strzeż się zakupoholizmu

Zakupy to codzienność. Kupują wszyscy mieszkańcy globu. Kupujemy dużo, ale niekoniecznie z sensem. Stąd też zapewne pojawił się pomysł, by w kalendarzu „dni dziwnych” znalazło się miejsce na Dzień bez Zakupów. W Stanach...

[1]      «      3      4      5      6      7      8      9      10      11      12      13      »      [14]

« Powrót

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS