Poznaj Francję od kuchni w hipermarketach Carrefour

W hipermarketach Carrefour wystartowała ogólnopolska akcja promocyjna francuskich produktów pod nazwą „Apetyt na Francję”. Carrefour wspólnie ze swoimi największymi francuskimi dostawcami przygotował specjalną ofertę cenową na kilkadziesiąt oryginalnych produktów z kategorii serów, jogurtów, win, wędlin, wyrobów garmażeryjnych, słodyczy, przetworów oraz kosmetyków.Akcja jest kolejnym etapem promocji Francji, francuskiej kultury i sztuki kulinarnej, którą sieć realizuje na polskim rynku handlowym wspólnie z największymi francuskimi firmami i instytucjami.


Carrefour dąży do zaoferowania na polskim rynku najbardziej bogatej i różnorodnej oferty produktów, w tym produktów francuskich. Akcja „Apetyt na Francję”, która wystartowała w hipermarketach należących do sieci, ma przybliżyć Polakom smak i jakość francuskich wyrobów.


„Apetyt na Francję” to akcja organizowana wspólnie z dostawcami sieci Carrefour, takimi jak Bonduelle, Lactalis, Eurexia, Eurial, Franser czy Rians, którzy przygotowali specjalne oferty na swoje produkty. W promowanym asortymencie francuskich specjałów znalazły się zarówno te bezpośrednio kojarzone się z Francją, jak sery czy wina, ale również mniej znane francuskie przysmaki, jak jogurty, wędliny, wyroby garmażeryjne, słodycze czy przetwory.


Ofertę promocyjną akcji „Apetyt na Francję” uzupełniają regionalne specjały francuskie typu premium pod marką Reflets de France, które dostępne tylko w sieci Carrefour oraz francuskie kosmetyki Le Petit Marseillais oraz L’Oreal.

Carrefour przygotował również dla swoich klientów specjalny przewodnik winiarski, z opisem i charakterystyką najważniejszych regionów Francji, od Alzacji i Burgundii, przez Dolinę Rodanu, aż po Bordeaux i Szampanię. Przewodnik wraz z ofertą promocyjną dostępny jest we wszystkich sklepach biorących udział w akcji.


Akcja „Apetyt na Francję” potrwa w hipermarketach Carrefour do 1 czerwca 2015 roku.

Podziel się tekstem ze znajomymi:

« Powrót

Zobacz również

Jak kupować perfumy - poradnik Zakupologika

W okresie przedświątecznym wzrasta ilość sprzedawanych perfum – to elegancki prezent, jednakże, dość...

Jak dbać o skórę latem

ABC letniej pielęgnacji skóry. Bądźcie piękni i bezpieczni.

KOMENTARZE

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS