Newsy

Ładne kwiatki! Gerbera

Zawsze może być lepiej. Nawet najpiękniejszą aranżację upiększą kwiaty. Dom pełen żywych roślin żyje i ma się wspaniale. Jakie kwiaty sprawdzą się w każdym wnętrzu? Poznajcie gerbery i ich bezpretensjonalne piękno.

Czy ketchup jest zdrowy ? - zakupologiczny - tak

Niezbędny dodatek do frytek, hamburgerów lub pizzy. Smaczny, ale czy zdrowy? Co wchodzi w skład ketchupu i czy warto płacić więcej za znane marki. Szukamy ideału – zakupologicznego ketchupu.

Jak wybierać i dbać o skórzane ubrania?

Skóra jest wciąż są stylowa i niepowtarzalna, dlatego nie schodzi z wybiegów. Ten materiał nadal jest inspiracją dla światowej klasy projektantów. Takie kreacje spełniają wymagania zarówno fanek grunge’owych ramonesek, jak i eleganckich...

Domowy bulion – zdrowy i zakupologiczny

Zapomnij o kostkach rosołowych. Samodzielnie zrobiony bulion jest łatwy, smaczny i nie ma chemicznych dodatków oraz utwardzonych tłuszczy. Warto spróbować – to zakupologiczne.

Shabby chic - staroć to radość

Shabby chic to styl dla odważnych – właściwa dla tej estetyki paleta kolorów jest wybitnie kobieca, ocena wartości poszczególnych przedmiotów również stoi na głowie – im coś starsze tym lepsze.

Sól - nic do ukrycia

Powinniśmy wyrobić w sobie nawyk sprawdzania zawartości soli w produktach spożywczych, wystarczy czytać etykiety – przekonuje dyrektor Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie prof. Mirosław Jarosz.

Zakupologiczne Święta z ZAKUPOlogicy.pl

Przygotowując się do świąt wydajemy więcej niż zwykle, jednak wykorzystując możliwości stwarzane przez serwis zakupologicy.pl można tak zorganizować świąteczne zakupy, aby bez potrzeby nie stracić ani czasu, ani pieniędzy.

Ruszył e-sklep sieci H&M

Popularna sieciówka rozpoczęła sprzedaż online na terenie Polski.

Wielkanocne menu – jak sobie oszczędzić …kalorii

Barszcz biały, wariacje na temat jajek, słodkie babki i mazurki – to uginające się od nadmiaru kalorii wielkanocne stoły, których niemal nie odstępujemy na krok. Po zakończeniu świąt walczymy z kolei ze skutkami przejedzenia. I choć nikt...

[1]      «      3      4      5      6      7      8      9      10      11      12      13      »      [60]

« Powrót

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS