Nowe zniżki z Kartą Dużej Rodziny

Kolejne ulgi na usługi bankowe i ubezpieczeniowe, na zakup materiałów budowlanych oraz podręczników szkolnych - to tylko niektóre nowe zniżki w programie Karta Dużej Rodziny.Kartę Dużej Rodziny ma już blisko milion Polaków. Mogą korzystać ze zniżek u 550 partnerów programu w ponad 5000 placówek w całym kraju.  Ostatnio do programu dołączyli nowi partnerzy.


Bank BZ WBK oferuje zniżki w opłatach za kartę kredytową, ubezpieczeniu dla posiadaczy konta oraz na prowizję w udzieleniu kredytu.

AVIVA oferuje zniżkę 20 proc. przy zakupie ubezpieczenia zdrowotnego, a także bezpłatne ubezpieczenie NNW dla dzieci. Ulgi obowiązywać będą od 1 lipca br.

PTTK oferuje od 5 do 20 proc. zniżki na noclegi, wyżywienie oraz wypożyczenie sprzętu w placówkach, które przystąpiły do programu.

Uzdrowisko Busko-Zdrój oferuje 20 proc. zniżki na pobyt leczniczy i dodatkowe zabiegi.

Muzeum Narodowe w Warszawie oferuje 50 proc. zniżki na bilet dla dorosłej osoby na wystawy oraz bilet za 1 zł dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia.


Praktiker oferuje 10 proc. rabatu na towary znajdujące się w ofercie sklepu.

EBS, właściciel sieci pralni 5aSec, oferuje rabat 20 proc. na wszystkie usługi oraz rabat 40 proc. na wszystkie usługi przy jednorazowym oddaniu do czyszczenia 3 sztuk odzieży.

Wydawnictwo Nowa Era oferuje rabat 15 proc. na zakup podręczników w księgarni internetowej sklep.nowaera.pl.

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie oferuje zniżki na wstęp na wystawy, zajęcia edukacyjne oraz zakupy w sklepie muzealnym. Dzieci do 7. roku życia są zwolnione z opłat wstępu do pałacu oraz parku.

Orbis oferuje 20 proc. zniżki na pobyt w hotelach oraz śniadania gratis dla dzieci i młodzieży do lat 16 w wybranych placówkach. Ulgi obowiązywać będą od 1 czerwca br.

Comfortbe-Softbe oferuje 10 proc. zniżki na cały asortyment w sklepach stacjonarnych i sklepie internetowym.

Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat.

Podziel się tekstem ze znajomymi:

« Powrót

Zobacz również

Jak kupować perfumy - poradnik Zakupologika

W okresie przedświątecznym wzrasta ilość sprzedawanych perfum – to elegancki prezent, jednakże, dość...

Jak dbać o skórę latem

ABC letniej pielęgnacji skóry. Bądźcie piękni i bezpieczni.

KOMENTARZE

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS