Moda

Totalnie modny - total look

Po raz kolejny coś co niedawno było manifestacją braku gustu dziś jest dziś wyrazem najwyższego stopnia wtajemniczenia. Total look stał się totalnie modny – dowiedzie się więcej o najnowszym modowym trendzie.

Moda męska-morskie klimaty

Marynistyczny styl w męskim wydaniu, czyli kotwice, pasy i nieśmiertelne połączenie morskich barw to najnowsza propozycja projektantów House na wiosnę.

Powiew morskiej bryzy – marynarskie motywy

Powiedz ahoj morskim klimatom. Moda na marynistyczny look wróciła, a wraz z nią pojawił się powiew bezpretensjonalnej świeżości.

Trend – obuwie sportowe

Sportowe buty na co dzień - niegdyś szczyt obciachu dziś mocny trend modowy. Sportowe obuwie – trzeba je mieć, aby być modnym na wiosnę.

Trend na wiosnę – pastele

Tym razem wiosna w modzie to przede wszystkim pastele. Rozbielone, delikatne barwy to uosobienie subtelności. Wybierzcie swój ulubiony kolor.

Good Times – męska kolekcja House

Miejski klimat i klasyczne, wygodne fasony to najnowsza propozycja projektantów House na nadchodząca wiosnę. W nowej, męskiej kolekcji dominują beże, brązy oraz granaty i szarości.

Wiosna i lato 2014–co na nogi?

Nadchodząca wiosna ma być piękna, zwiewna i bardzo kobieca. Przygotujcie się – nadchodzą nowe trendy, trzeba wiedzieć co założyć na nogi.

Niebiańskie jeansy – nowa kolekcja Wrangler

Nawilżające spodnie? Tak – damska kolekcja Wrangler Sunny Skin upiększy Wasze nogi.

Vicini for Centro – współpraca w kapsułce

Marka Vicini, której dyrektorem kreatywnym jest sam Giuseppe Zanotti stworzyła kapsułkową kolekcję obuwia dla Centro. Kolekcja pojawi się w salonach Centro 10 marca 2014 r.

Moda w kolorach black and white – znany trend na nowo

Można by sądzić, że w kwestii połączenia czerni i bieli projektanci powiedzieli już wszystko. Okazuje się, że ten nieśmiertelny kontrast jest niewyczerpanym źródłem inspiracji. Poznajcie modę w kolorach black&white i odkryjecie te...

«      1      2      3      4      5      6      7      »      

« Powrót

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS