Castorama 16 lat w Polsce – loteria z okazji urodzin

Castorama świętuje 16 urodziny. Z tej okazji sieć zorganizowała loterię w której nagrodą główną jest samochód Volkswagen Golf. Dowiedzcie się więcej.JEDEN PARAGON – DWIE SZANSE

Aby wziąć udział w zabawie należy do 13 maja 2013 r. dokonać zakupu w sieci Castorama. Regulamin nie określa kwoty, można więc uznać, że może to być jakakolwiek kwota. Należy pamiętać o zachowaniu paragonu – będzie niezbędny podczas ewentualnego odbioru nagród. 

Pierwszą szansę na wygraną klient otrzymuje kiedy wraz z zakupionym towarem oraz potwierdzającym dokonanie transakcji paragonem otrzymuje tak zwany Paragon Loterii – jest to los do którego przypisane jest prawo jednokrotnej weryfikacji w Terminalu. 

Terminale to elektroniczne urządzenia, które znajdują się na terenie każdego sklepu sieci Castorama, służą one do odczytania kodu paskowego z Paragonu Loterii i wyświetlenie informacji o ewentualnej nagrodzie. Odczytanie Paragonu Loterii musi odbyć w tym samym dniu oraz w tym samym sklepie, w którym dokonano zakupu.

Jeżeli Terminal wyświetli informacje o treści Druga Szansa oznacza to, że brak nagrody typu Upominek lub Bon, ale oznacza możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagrody finałowej – samochodu. Terminal wydrukuje potwierdzenie w postaci e-losu. E-los będzie zawierać numer oraz adres strony internetowej, pod którym znajdziemy formularz do rejestracji e-losu.

Warunkiem udziału w loterii, w której nagrodą jest samochód jest prawidłowo wypełniony formularz znajdujący się pod adresem http://www.castorama-loteria.pl/.

Losowanie samochodu odbędzie się 20 maja 2013 r.

NAGRODY – OD NAJWIĘKSZEJ DO NAJMNIEJSZEJ

Jak już wspomniano nagrodą główną loterii jest samochód osobowy Volkswagen Golf Variant Highline silnik benzyna 1.4 TSI 122 KM, kolor czarny. Można się tylko zastanawiać dlaczego wszystkie materiały promocyjne prezentują auto w kolorze srebrny metalik skoro wiadomo, że samochód jest czarny. Nagroda finałowa obejmuje również odpowiednią kwotę pieniędzy na zapłacenie podatku przez szczęśliwego zwycięzcę.

Nagrody pozostające w puli losowań terminali to:

118.200 sztuk Upominków w tym: 35.000 miarek 2 m o wartości 3,57 zł każda; 
23.000 mini zestawów narzędzi z latarką o wartości 5,41 zł każdy; 30.000 wielofunkcyjnych multinarzędzi w postaci karty kredytowej z futerałem o wartości 4,06 zł każde; 
30200 zestawów śrubokrętów z poziomicą o wartości 5,04 zł każdy;
360 sztuk Bonów Zakupowych o wartości 10 zł każdy;
144 sztuk Bonów Zakupowych o wartości 20 zł każdy;
72 sztuk Bony Zakupowych o wartości 50 zł każdy;
36 sztuk Bonów Zakupowych o wartości 100 zł każdy;
72 sztuk Bonów Zakupowych o wartości 1.000 zł każdy.

Pozostałe konkursy i loterie znajdziecie TUTAJ

Życzymy Wam powodzenia i przypominamy o konieczności zapoznania się z regulaminem loterii – znajdziecie go poniżej. 

autor: redakcja Zakupologicy.pl

źródło: z wykorzystaniem materiałów graficznych i informacyjnych sieci

86_regulamin_loterii_castorama.pdf

Regulamin loterii promocyjnej Castorama

Podziel się tekstem ze znajomymi:

« Powrót

Zobacz również

W czym się bawić – sukienki na karnawał

Karnawał 2014 – nastał czas beztroskiej zabawy. Pytanie, w czym wystąpić - wiadomo – najlepszy wybór...

Jak kupować perfumy - poradnik Zakupologika

W okresie przedświątecznym wzrasta ilość sprzedawanych perfum – to elegancki prezent, jednakże, dość...

KOMENTARZE

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS