„RYMUJ Z HOCHLAND I WYGRYWAJ PYSZNE MAJÓWKI!”

„RYMUJ Z HOCHLAND I WYGRYWAJ PYSZNE MAJÓWKI!” fot. Hochland „RYMUJ Z HOCHLAND I WYGRYWAJ PYSZNE MAJÓWKI!” fot. Hochland

Konkurs trwa od 1 kwietnia do 31 maja 2013 r. Aby wziąć udział w konkursie, należy nabyć, w okresie jego trwania, co najmniej 2 opakowania towarów konkursowych Hochland, wskazanych w Załączniku Nr 1 do Regulaminu. Zachować oryginalny paragon lub fakturę VAT. Minimalna wymagana ilość towarów konkursowych musi być zakupiona jednorazowo, na podstawie 1 (jednego) dowodu zakupu. Tylko taki zakup uprawnia do udziału w Konkursie.

Uczestnik, który dokonał zakupu wymaganej ilości towarów konkursowych, dokonuje zgłoszenia zadania konkursowego, czyli rymowanego utworu literackiego, ze słowami „pyszny” i „Hochland” wysłając zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursu lub SMS-em pod nr 7168 (koszt 1,23 zł). W treści SMS-a należy wpisać słowo „Hochland” i po kropce tekst rymowanki (Hochland.rymowanka).

Do wygrania w konkursie:

- 6100 nagród w postaci piłek plażowych,

- 450 nagród w postaci plecaków piknikowych,

- 10 nagród w postaci voucherów wycieczkowych (do wykorzystania w biurze turystycznym TUI Poland). Wartość każdego vouchera wynosi 10 000 zł. wraz z dodatkową nagrodą pieniężną o wartości 1.111,11 złotych.

Dodatkowa nagroda pieniężna za zgodą Uczestnika może zostać pobrana i wpłacona przez Organizatora, jako płatnika podatku dochodowego od wygranej przez Uczestnika w Konkursie nagrody głównej, na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego.

Zwycięzców w Konkursie oraz zdobywców nagród wyłoni w imieniu Organizatora komisja konkursowa, która składać się będzie z osób wybranych przez Organizatora. Komisja dokonuje wyboru według własnej oceny, biorąc w szczególności pod uwagę oryginalność pomysłu i treść Rymowanki oraz walory literackie Rymowanki.

Strona konkursu: http://www.pysznyser.pl/

Zanim przystąpisz do konkursu zapoznaj się z regulaminem, dostępnym poniżej.

Powodzenia.

 

90_regulamin_konkursu.pdf

Regulamin konkursu

Podziel się tekstem ze znajomymi:

« Powrót

Zobacz również

Konkurs „CZAS NA JOGOBUDOWANIE”

Zbieraj kubki po produktach Jogobella. Stwórz pracę z zebranych...

„Wakacje z twoim ciachem”

Sprzedaż promocyjna trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2013 r. Kup co...

KOMENTARZE

© Zakupologicy.pl 2012
Projekt i realizacja: MasterCMS